Trávíte s nimi večery, někdy i dlouhé noci. O kom je řeč? O všech těch, kteří hrají a zpívají na koncertech, plesech nebo tanečních zábavách – o muzikantech.

Máte mezi nimi své oblíbence a chcete, aby o nich vědělo co nejvíce lidí ve vašem regionu? Známe způsob, jak to dokázat. Deník přichází s anketou, ve které můžete právě vy, naši čtenáři, nominovat své oblíbené zpěváky, zpěvačky nebo hudební skupiny, z nichž si pak sami zvolíte vítěze.

Nehledáme toho nejlepšího, ale nejoblíbenějšího muzikanta Bruntálska a Krnovska. Je to jen na vás, kdo jím bude a komu se dostane ocenění. Napište nám jména svých nejoblíbenějších zpěvaček, zpěváků a kapel a zašlete je na adresu Bruntálský a krnovský deník, Zámecké náměstí 5, 792 01 Bruntál nebo na e-mailovou adresu: bruntalsky@denik.cz . Na obálku nebo do kolonky předmět nezapomeňte připsat heslo „muzikant regionu“.

Budeme rádi, když k nominaci přidáte kontakt na své oblíbence a fotku z jejich vystoupení, případně pošlete i zvukovou ukázku jejich tvorby. Všechny vaše tipy budeme shromažďovat až do neděle 23. května.

V posledním květnovém týdnu pak zveřejníme seznam vámi nominovaných zpěváků, zpěvaček a kapel, o nichž budete moci následující měsíc hlasovat. Celkový vítěz soutěže získá poukaz na pět tisíc korun a patnáctiprocentní slevu na nákup zboží v ostravské prodejně muzikant.cz. Vítězové obou dalších kategorií si budou moci u muzikanta.cz pořídit nástroje a vše, co k nim patří, se slevou deset procent.