Mezi reprezentanty se objeví taková jména jako Černík, Svozil, Holáň, Kysela, Pavlík nebo Kotala. Na programu bude také exhibice vícenásobného mistra ČR v kulturistice a finalisty mistrovství světa Jiřího Wagnera, krasobruslařská exhibice sportovního páru mistrů ČR Lukáše Ovčáčka a Alexandry Herbrinkové a hudba v podání Elvis Presley revival.

Zimní stadion vstupuje do nové sezony s kompletně hotovou jižní tribunou, na které je 505 míst pro sedící a 360 míst pro stojící diváky. „Tribuna včetně šesti šaten se sociálním zařízením byla postavena již vloni, letos bylo dokončeno technické zázemí: sociální zařízení pro veřejnost včetně jednoho WC pro imobilní osoby, šatny pro rozhodčí a trenéry, sušárna a bufet, to vše v celkové hodnotě více než pět milionů korun,“ uvedl vedoucí investičního oddělení odboru regionálního rozvoje Městského úřadu v Krnově Georgios Bazakas.

Další změnou je vybavení šaten. „Jde o lavice s věšáky na dresy a úložnými prostorami na kabely a výstroj a vybavení místnosti pro trenéry. Vybavení šaten bylo provedeno na míru, s ohledem na prostory pod tribunou,“ upřesnila vedoucí odboru správy majetku města Lenka Andršová.

Modernizace zimního stadionu započala v roce 2007 a zahrnovala také rekonstrukci ledové plochy včetně vybudování nové betonové desky s novým systémem chlazení a pokračovala instalací mantinelů s ochranným plexisklem. Již si vyžádala bezmála 32 milionů korun. Stadion ještě čeká výstavba severní tribuny se šatnami a zázemím, přístavba s pokladnou, prodejnou suvenýrů a síní tradic. Po celkové rekonstrukci pojme stadion 2350 diváků.