Tedy spíše vydávala. Z důvodu nemoci pracovníka, který má tuto agendu na starosti, se nashromáždilo velké množství žádostí, takže povolenku ke vjezdu už není možné vyřídit v obvyklé době. „Žádáme o strpení řidiče, kteří se na Městskou policii Krnov obrátili, nebo tak teprve učiní," uvedla mluvčí radnice Dita Círová.

Požadavky na vydání či prodloužení povolenek k vjezdu do zón označených dodatkovou tabulkou „mimo vozidla s povolením MěÚ Krnov" se vyřizují postupně.

„Povolenky budou vydány v průběhu ledna. Zda povolenka již je připravena k vyzvednutí, by si měli žadatelé předem ověřit na telefonním čísle 554 617 777," uvedl velitel Městské policie Krnov Pavel Moravec s tím, že kvůli uvedeným problémům budou strážníci v lednu při kontrole povolenek tolerantnější.

Povolenky platí pro ulice: Slezská a Moravská, pěší zóna na Zámeckém náměstí a Hobzíkově ulici, Radniční ulice, dvorní trakty za domy na Hlavním náměstí (vjezd z ulic Vodní a Štursova), dvorní trakt za domy na ulicích Revoluční a Jesenická (s vjezdem za hotelem Praha).