U svatby byla i tehdy sedmiměsíční dcera Valentýnka, narozená v roce 2011 na Valentýna. Výherci svatby se v dalším ročníku stali Denisa Dimiděnková a Roman Kočan z Dvorců u Bruntálu. Ti se vzali na svatebním veletrhu ve Společenském domě vloni. Po roce vítězný pár ve Dvorcích navštívil redaktor Deníku, aby zjistil, jak se dnešní manželé Kočanovi mají.

V útulném bytě jsme zastihli pouze Denisu Kočanovou, její manžel byl v zaměstnání. Má půl roku novou práci, musí vydělávat a pracuje doslova od rána do večera. „Je mi bez manžela smutno, na druhé straně jsem ráda, že má práci," řekla Denisa Kočanová.

Sama jako vychovatelka si právě užívala týdne jarních prázdnin. Uplynulý rok prožili manželé šťastně. „Mnozí nám říkali, že po svatbě to bude jiné. Nám to tak nepřipadlo, vždyť jsme spolu chodili dlouho před svatbou. Takže žádná velká změna to pro nás nebyla," vyjádřila se paní domu.

Velká změna přece jen v životě páru nastala. Vloni v prosinci přišla radostná událost, manželé čekají první miminko. Byl to vlastně takový nečekaný dárek pod stromeček. Narodit by se měl potomek letos v srpnu. „Vyjde nám to tak, že právě v srpnu spolu budeme deset let. Zatím neprozradíme, co se narodí, zda holčička, nebo chlapec," uvedla Denisa Kočanová.

Co se týká její sestry, která též soutěžila o Svatbu na živo, ta už je také pod čepcem. Ano řekla Markéta svému manželovi Stanislavu Stručkovi vloni v srpnu. Denisa Kočanová si tehdy vyzkoušela místo role nevěsty roli svědka.

Na miminko tety Denisy se těší neteř Terezka, která při Svatbě na živo plnila důležitou funkci družičky.