Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Viktorie Olekšová byla zvolena školní miss roku 2012

Krnov /FOTOGALERIE/ - Základní škola na Dvořákově okruhu v Krnově vybrala svou školní Miss 2012. Slavnostní akce se konala v rámci oslav Dětského dne.

6.6.2012
SDÍLEJ:

Základní škola na Dvořákově okruhu v Krnově vybrala svou školní Miss 2012. Slavnostní akce se konala v rámci oslav Dětského dne. Foto: František Paštěka

Každoročně na této krnovské škole soutěží žáci o nekrásnější dívku a nejpůvabnějšího chlapce školy.

Pravidelně se volba ale střídá a letos se volila královna krásy z dívčích řad. Příští rok mají šanci zase chlapci. „Po celý květen jsme se scházeli každý čtvrtek. Nacvičovali jsme vždycky jenom ve třídě. Když dívky přišly na generální zkoušku, byly z celého prostoru tělocvičny zcela překvapené," řekla hlavní organizátorka akce a pedagožka Jana Hradečná.

Dopolední scénář soutěže přinesl tři zajímavé disciplíny. V první části se dívky představily a odpovídaly na otázky, které jim pokládali vybraní členové poroty. Jeden porotce se sešel se stručnou odpovědí dívčí finalistky. Na otázku: „Kdybys byla prezidentkou, co bys udělala?," odpověděla soutěžící zcela jasně. „Zrušila bych školu!" s úsměvem ve tváři spolu s rozesmátým celým publikem se pochlubila Ema Zajacová.

Druhá disciplína ukázala zcela vymóděné finalistky školní MISS 2012. Volná disciplína pak v soutěži ukázala, jak se dívky připravily na vystoupení. U všech převládal především zpěv anebo tanec. Pěknou podívanou se stalo vystoupení finalistky s výcvikem jejího malého pejska anebo ukázky sebeobrany. Celý program doplnilo o přestávkách, kdy se soutěžící připravovaly na další disciplínu, vystoupení tanečního kroužku Alice Jankové anebo rap v podání Michala Kotlára.

„Jsem tu vždycky na chlapcích a taky dívkách a nenechám si to nikdy ujít. Snažím se je vždycky všechny povzbudit. Mně se to líbí a letos to bylo úplně úžasné," pochlubila se maminka jedné ze soutěžících Tamara Košová.

Vítězkou letošního školního ročníku MISS 2012 se stala Viktorie Olekšová z 2.A, první vicemiss Veronika Strnadová z 1.A a druhou vicemiss si vybojovala Valerie Julie Ostráková z 2.B. Žáci školy si také vybrali svou Miss sympatie, kterou se letos stala Monika Tošenovjanová z 8.A. „Hned jak jsem ji viděla na zkouškách, stala se okamžitě mojí tajnou favoritkou. Jsem moc ráda, že to vyhrála," uzavřela organizátorka celé akce Jana Hradečná.

Radek Vráblík

Autor: Redakce

6.6.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ivo Vondrák.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Ve středu budou stávkovat praktičtí lékaři a lékárny.
11

Chystáte se ve středu ke svému lékaři? Nechoďte, bude zavřeno

Lesní bar získal cenu kraje

Vyhlášení prvního ročníku soutěže Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje se konalo minulý čtvrtek večer v olomouckém arcibiskupském paláci.

Vocelka děkoval Aulehlovi

Vernisáž otevřela výstavu fotografií Tomáše Vocelky. Tento krnovský rodák stál u počátků Regionu. Obdivuje práci krnovského fotografa Gustava Aulehly.

POZNÁMKA FIDELA KUBY: Co je to zázrak?

Polští a čeští katolíci hledají důvody k modlitbě i v historii. Sledují hlavně výročí zázraků.

Proč Krnovsko potřebuje přehradu, a Olomouc ne?

Ministr zemědělství Marian Jurečka vysvětlil, proč lze Olomouc chránit před povodněmi i bez přehrady, zatímco Krnovsko a Opavsko se bez heřminovské přehrady neobejdou.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení