Z hlediska numerologie nás bude ovlivňovat nejen nula, jednička a dvojka v letopočtu, ale také jejich součet, tedy číslo tři. „Dvojka v letopočtu je důležitá, protože přináší intuici a vnímavost, což je nezbytný předpoklad pro duchovní pokrok. V letopočtu máme také dvě nuly, což je prapodstata všeho. Energie nuly posiluje sousední čísla.

Tedy i jedničku, která znamená prosazení, vůdcovství a dominanci. Součtem získáme trojku, která znamená spolupráci a komunikaci. Celkově je rok 2010 příznivý pro prosazení zásadně nových pravidel, která nastartují ozdravný proces pro nás i pro celou planetu,“ popsala svá zjištění Eva Tomešková, podle které nastávají mimořádně příznivé podmínky pro očekávané trojí volby v roce 2010 i pro hledání cest z ekonomické krize. Potvrdily jí to také tarotové karty.

Při vyložení tarotu Evě Tomeškové vyšlo, že nad naší republikou drží ochrannou ruku nejvyšší duchovní síly, které nás nasměrují na správnou cestu k nastolení rovnováhy.

#nahled|https://g.denik.cz/75/d7/krnov_vestkyne_tomeskova_20100109_002_denik_clanek_solo.jpg|https://g.denik.cz/75/d7/krnov_vestkyne_tomeskova_20100109_002.jpg|Krnovská věštkyně vidí příští rok v růžovějších barvách, než ten letošní.#

„Mnozí lidé jsou z dosavadní politiky unavení a rozčarovaní, mají pocit, že už není koho volit. Jejich obavy jsou zbytečné, protože celkové tendence jsou velmi pozitivní a žádné hrůzy nás určitě nečekají. Karmicky jsou předurčeni jedinci, kteří se letos díky svému intelektu zaslouží o značný posun ve svých oborech, a to včetně politiky. V politice se prosadí dosud málo známí lidé, kteří mají jasnou vizi a dokážou s ní ovlivnit i ostřílené politiky. Mnozí z dnešních politiků pod těmito vlivy takzvaně zmoudří a dojde v jejich dosavadním myšlení k zásadnímu posunu. Při takovém řízení se postupně dají věci do pořádku včetně ekonomiky,“ uvedla Eva Tomešková.