Je to příležitost, aby se do Krnova přijeli poveselit za svými kamarády i klienti z jiných sociálních služeb. Do Kofoly dorazili hosté z bruntálského Sagapa, ze Zámku Dolní Životice i klienti harmonie, kteří jsou uživateli chráněného bydlení ve Městě Albrechticích a Osoblaze.

„Všichni se oblékli do společenských oděvů, a jak jim to všem slušelo! Celý sál nám zkrášlila květinová výzdoba, kterou vyrobili pracovníci Harmonie. Pro všechny bylo připraveno pohoštění i oběd. Velký dík patří provozovateli klubu Martinovi Hradečnému, který se ujal role moderátora a vybíral hudbu k tanci. Klienti mohli využít i fotokoutek, který pro ně připravila jedna z pracovnic Harmonie. Koutek byl neustále obsazen, fotili se nejen klienti, ale i studenti, k fotografování mohli využít i bubliny s vtipnými hláškami,“ uvedla za pracovníky Harmonie Zuzana Peřinová.

Klienti Harmonie se pobavili se svými přáteli v krnovském klubu Kofola.

Do zábavy se zapojili také studenti Střední školy dopravy a cestovního ruchu v Krnově pod vedením Věry Moravcové. Jedna ze studentek si připravila a předvedla moderní tanec. Studenti nabídli několik soutěží, vítězové soutěží byli odměněni krásnými cenami a drobné dárečky čekaly na všechny.