„Novinkou letošního ročníku jsou hodnotné odměny pro aktivní účastníky. Odnést si mohou volné vstupenky do sportovišť města, filmovou kartu do Kina Mír 70 Krnov a dokonce poukaz na hodinový vyhlídkový let nad Krnovskem,“ pozval občany místostarosta Krnova Jan Krkoška.

„Na diskuzním setkání občanů, úředníků a odborníků se ohlédneme zpět na minulým ročníkem, na němž byla k řešení vybrána tato témata: oprava Sokolovny a atletického stadionu, modernizace divadla, budování multifunkčních hřišť, zlepšit stav lokality bývalé Slévárny v Revoluční ulici, stezka v oblacích na Cvilíně, navýšení počtu laviček mimo centrum. Poté společně vybereme nová témata k řešení,“ doplnila koordinátorka Zdravého města a místní Agendy 21 Krnov Kristýna Antonyová.

Na fórum se jako každý rok chystá také zastupitel Petr Vartecký (KSČM).

„Jsem zvědav, kolik lidí přijde. Zdá se mi, že každý rok chodí míň a míň. Všichni jen brblají, ale aby něco sami udělali, to ne,“ uvedl krnovský zastupitel.

Akce začíná v 17 hodin ve velkém sále Střediska volného času Krnov.

Krnovské náměstí. Ilustrační foto.
Dotace na prevenci kriminality
Účastníci dobrovolnického dne absolvovali s klienty domova program a prohlédli si ubytovací a společenskou část i zázemí domova.
Zájemci strávili jeden den se seniory v domově