Bez zajímavosti nebyla ani porota, v níž zasedli kupříkladu česká Miss tisíciletí Monika Žídková nebo fotbalisté ligové Plzně. Večer moderovali humorem oplývající Petr Holík a modelka Lenka Olbertová z Bruntálu, vítězka prvního ročníku Soutěže Superkrás.

Plnému sálu střediska zazpívaly vítězka Hlasu ČeskoSlovenska Ivana Bagová a zpěvačka Iveta Bartošová, která čtenářům Deníku poslala novoroční vzkaz.

Jak viděla finále vítězka

Miss Superkrás pro Českou republiku a zároveň Miss foto se letos stala Sabina Pániková z Břeclavi. V Rýmařově, potažmo v Jeseníkách byla v neděli vůbec poprvé, rozhodně zde však nebyla naposledy. „Silvestra oslavím ve Zlatých Horách, to je kousek. Jsem šťastná, že se mi dnes podařilo vyhrát, vítězství bylo nečekané. O Vánocích jsem se ani příliš nehlídala," řekla Deníku vítězka večera Sabina Pániková.

Miss velmi mrzelo, že Soutěž Superkrás skončila. „Velmi dlouho jsem se připravovala a nyní mám pocit, že za pár minut je všechno pryč," uvedla Pániková, která začínala se soutěžemi miss teprve vloni. A hned vyhrála soutěž Kočka Rádia Jih. Minulý měsíc získala v Přerově titul Miss Model, což ji vlastně katapultovalo do finále Soutěže Superkrás.

„Jsem v maturitním ročníku na gymnáziu u nás v Břeclavi. Odmalička se věnuji sportu, ráda bych proto po maturitě studovala sportovní fakultu brněnské Masarykovy univerzity. I když bych se chtěla modelingu věnovat nadále," dodala Miss, která byla i velkou favoritkou pro plzeňské fotbalisty.

„Sabina Pániková pro nás byla jednoznačnou favoritkou. Všechny tři Češky byly ze všech nejlepší," prohlásil obránce a záložník týmu František Rajtoral.

Iveta Bartošová opět na scéně

Ve skvělé pěvecké formě se představila na pódiu v doprovodném programu Iveta Bartošová. „Do Jeseníků jsem jezdila často ještě coby školou povinná na lyžařská soustředění, dokonce mám v Rýmařově rodinu. Jsem zde jako doma, Morava a Slovensko mi byly a jsou vždycky nejblíže," konstatovala Iveta Bartošová.

Zazpívala například písně Dva roky prázdnin ze seriálu Chlapci a chlapi nebo Hej pane diskžokej. Písně pro finálový večer vybírala interpretka sama, a dočkala se za to zaslouženého potlesku publika. Do Rýmařova přijela s manželem a se synem, po autogramiádě rodina vyrazila na Slovensko slavit Silvestra.

Čtenářům Bruntálského a Krnovského deníku Iveta Bartošová popřála: „Všem čtenářům přeji krásný nový rok, především všem přeji hodně zdraví, ale i toho nezbytného štěstí".