Nabízelo se tudíž nepřeberné množství kombinací jak z 21 zastupitelů sestavit koalici. Nakonec se ale v Rýmařově na radnici žádné překvapení nekonalo.

Na ustavujícím zasedání zastupitelstva města Rýmařova složilo slib všech 21 nově zvolených zastupitelů. Do vedení města byli znovu zvoleni Luděk Šimko jako starosta a Lenka Vavřičková jako místostarostka.

Radim Hanuš zvolený za Svobodu a přímou demokracii - SPD se svého mandátu vzdal a místo něj se funkce zastupitelky ujala zvolená náhradnice Helena Chlebcová.

Rýmařov - Bruntál
Divizní derby skončilo remízou. Bruntál dvakrát vedl

Zastupitelstva města Rýmařova pro volební období 2022-2026

Starosta: Luděk Šimko (Zdraví Sport Prosperita)

Místostarostka: Lenka Vavřičková (SNK Evropští demokraté)

Členové rady: Ladislav Baslar (ANO 2011), Milan Furik (ANO 2011), Andrea Lašáková (ANO 2011), Marcela Staňková (KDU-ČSL), Bedřich Štěpaník (ANO 2011)

Ustavující zasedání zastupitelstva Rýmařova proběhlo 20. října 2022.Ustavující zasedání zastupitelstva Rýmařova proběhlo 20. října 2022.Zdroj: se souhlasem MěÚ Rýmařov

Zastupitelé Rýmařova: Vlastimil Baran (STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ), Michal Furik (ANO 2011), Helena Chlebcová (Svoboda a př. demokracie – SPD), Jaroslav Kala (Sdružení ČSSD, NK), Michal Kaláb (Zdraví Sport Prosperita), Petr Klouda (STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ), Lubomír Konvičný (RE-GENERACE), Bronislav Koňařík (Svoboda a př. demokracie – SPD), Roman Musil (Svoboda a př. demokracie – SPD), Miroslav Ovčačík (RE-GENERACE), Zdeňka Sedláčková (Zdraví Sport Prosperita), Jiří Taufer (SNK Evropští demokraté), Alena Tomešková (STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ), Růžena Zapletalová (Sdružení ČSSD, NK)