S KARTOU DO LÁZNÍ I NA KLUZIŠTĚ

Po necelém roce od zavedení abonentní magnetické karty, která poskytuje patnáctiprocentní slevu na vstupné do bazénu a sauny, rozšiřují Technické služby Krnov tuto službu také na vstupné na veřejné bruslení na ledové ploše zimního stadionu Krystal.

„Jde o stejnou abonentní magnetickou kartu, jakou nabízíme v městských lázních. Takže ti, kteří ji již vlastní, ji mohou použít také při platbě na zimním stadionu. A platí to samozřejmě i naopak. Pokud si lidé koupí a dobijí kartu na zimním stadionu Krystal, využijí ji rovněž na služby v městských lázních," uvedl vedoucí obou provozoven Vladislav Skopal.

Abonentní magnetická karta stojí 80 korun, lze ji dobít jakoukoliv částkou a dále ji používat jako elektronickou peněženku. Karta je přenosná a má neomezenou platnost. Při plné platbě touto kartou získá návštěvník patnáctiprocentní slevu.

„Podmínkou pro získání této slevy ale bude, aby na kartě bylo minimálně tolik peněz, kolik stojí vstupenka. V případě nedostatečného kreditu návštěvník zaplatí vstupné v plné výši. Kartu budou moci zakoupit a dobít také firmy pro své zaměstnance jako benefit," upřesnil Vladislav Skopal.

PERMANENTKY KONČÍ

Prodej karet v pokladně zimního stadionu byl zahájen 1. října a od stejného dne bude možné uplatnit slevu.

V souvislosti se zavedením novinky došlo v Krnově ke zrušení permanentek. Již zakoupené permanentky zůstávají v platnosti do 31. 3. 2017. Ceny vstupného a výše plateb za pronájem ledové plochy se v nové sezoně nezmění.

Technické služby Krnov zavedly přímo na zimním stadionu službu broušení bruslí. Cena za nabroušení jednoho páru je 30 korun včetně DPH. Službu je možné domluvit v pokladně zimního stadionu, která je otevřena vždy v době bruslení pro veřejnost.