Co bylo na soutěži Miss nejhezčí a naopak, třeba nejsložitější či nepříjemné? A finálový večer? Převažovala psychická nebo fyzická náročnost?

Psychicky a fyzicky náročná byla především příprava na finálový večer. Samotný večer už jsem si potom spíše jenom užívala a ani jsem se moc nestresovala, jak to dopadne. Takže závěr soutěže vyhlášení to byl asi ten nejhezčí okamžik celé soutěže. A nepříjemné byly dvě věci vyřazení sedmi finalistek po prvním kole, a také to, že jsem těsně před finálovým večerem onemocněla angínou. Snad to nebylo poznat, že jsem finálový večer absolvovala s antibiotiky.

Je zajímavé, že vyřazení konkurentek řadíte mezi nepříjemné věci. Jaké jste měly vy finalistky mezi sebou vztahy? Přátelské, nebo soupeření a boj?

Určité soupeření mezi námi určitě bylo, ale všechny jsme se vzájemně respektovaly a nikdy nedošlo k nějakému otevřenému konfliktu. S některými finalistkami jsme zůstaly kamarádkami.

Pánové, pozor! Nová Česká Miss Chlebovská je bez partnera. Její luxusní tělíčko je k mání! Takové a podobné titulky se dnes objevují v bulvárních plátcích. Jaký na ně máte názor?

Chápu to jako typický rys bulváru a nijak se tím dál nezabývám.

Co porotci? Měla jste možnost se s nimi setkat i v zákulisí a kdo vám byl nejsympatičtější?

S porotci jsme měli možnost se potkat při rozhovorech před finálovým večerem. Všichni působili vstřícným dojmem, ale viděli jsme se velmi krátce na to, abych někoho mohla označit jako nesympatičtějšího.

Na otázku porotkyně Elišky Balzerové jste odpověděla, že preferujete vzdělání před krásou. Budete během roku své vlády stíhat i pokračovat ve studiu?

Stále pevně věřím tomu, že se mi podaří vše skloubit dohromady a druhý ročník dokončit. Je možné, že pak budu muset studium přerušit. Uvidíme. Dostudovat ale určitě chci a budu pro to dělat maximum.

Jak naložíte s cenou od pana Zdeňka Bakaly, tedy sto tisíc na vzdělání?

Mělo by se jednat o měsíční studijní pobyt ve Spojených státech a ráda bych peníze využila nejspíše ke studiu zpěvu.

Tím, že jste se stala Českou Miss, jste si splnila dětský sen, podle svých slov. Jaké další sny byste si chtěla splnit?

Mým dalším velkým snem bylo zpívat nebo pracovat jako modelka, tak uvidíme, jestli se mi splní i tyto. Pokud bych ale měla mluvit o svém největším přání, tak tím je to, aby celá moje rodina byla zdravá, šťastná a spokojená.

Co očekáváte od roku své vlády?

Určitě hodně práce, nové příležitosti, možnost cestování a vzdělávání.