Markéta Welnová, reprezentující Zlatohorsko, získala na celostátní, prestižní soutěži cenu za osobitý projev. Za svůj výkon obdržela krásné ceny včetně zájezdu na Slovensko. Další studentka krnovské školy Ilona Kopčilová, zastupující Krnov, se stala vítězkou soutěže a na mezinárodním veletrhu převzala královskou korunku jako nová Královna regionů České republiky pro rok 2008. Ilona kromě spousty cen dostala od organizátorů soutěže zájezd do Francie.

Špatně si však nevedl ani student SOŠ DCR Krnov Jiří Volčík, který se umístil jako třetí v celostátní vědomostní soutěži mladých budoucích průvodců v cestovním ruchu PROFI GO 2008, což je v rámci náročnosti požadavků na znalosti zeměpisu, dějepisu, dějin kultury, cizích jazyků také obrovský úspěch. Ceny vítězkám přímo na veletrhu předávali zástupci české vlády a zástupci města Krnova. Vedení školy je na své studenty právem hrdé.

„Jsme rádi, že se našim studentkám podařilo uspět na prestižní soutěži, která je nejen o kráse, ale také o znalostech. Je to fantastický pocit, když naše studentky přebírají ceny z rukou představitelů české vlády. Díky našim královnám je zviditelněn kraj, region a zejména město Krnov. Úspěch dívek je skvělou reklamou i pro naši školu,“ řekl Zdeněk Klein, ředitel krnovské školy.