Ambiciózní studentka se do soutěže přihlásila sama. „Brouzdala jsem po internetu a zaujalo mě to, protože jsme s partnerem zrovna přemýšleli nad tím, že bychom rádi podnikali. Přihlásit baby masáže mě napadlo, protože jsem si udělala lektorský kurz a vážně mě to baví," vysvětlila Andrea Bulvasová.

Největší překvapení přišlo v momentě, když se jí ze soutěže Rozjezdy roku ozvali se zprávou o jejím vétězství. Andrea tak se svým originálním nápadem převálcovala všechny ostatní projekty.

„Nečekala jsem, že vyhraji. Na soutěži mě zajímaly hlavně doprovodné workshopy a semináře pro ty, co postoupí do krajského kola, aby tam obhajovali své projekty. Že jsem postoupila, mi volali týden předem. Že můj projekt vyhrál, jsem se dozvěděla na konci workshopů," zrekapitulovala svou cestu soutěží Andrea Bulvasová.

Jako studentka speciální pedagogiky raného věku na Univerzitě Palackého v Olomouci má samozřejmě k baby masážím blízko. Poprvé se s nimi setkala na povinné školní praxi v dětském centru v Olomouci. Nadchly ji natolik, že na dané téma masáží pro děti se speciální péčí začala psát diplomovou práci.

Zájemci si mohou Andreu prohlídnout při práci. Ve středu 25. června pod záštitou Poradny pro ranou péči Matana představí v Krnově v Hlubčické ulici 9 téma dětských masáží.

„Celkově bych chtěla všem zájemcům předvést, že masáže mají nejen vliv na harmonizaci organismu, uvolnění svalstva ale také pomáhají snížit stále častější dětskou hyperaktivitu," doplnila Bulvasová a dodala: „Budu ráda, když se touto cestou přesvědčím, že tato metoda maminky zaujala."