V neděli 3. října, ani ne půl roku po otevření wellness centra na Dukelské ulici v Bruntále, přivítali stotisícího návštěvníka, který prošel turnikety. „Jubilejní návštěvnicí je Věra Hluchníková, která přijela spolu se svým manželem Jiřím z obce Bolatice na Opavsku a byla zde vůbec poprvé,“ řekl mluvčí bruntálské radnice Jiří Ondrášek.

Manažerka wellness centra Táňa Kurfürstová předala Věře Hluchníkové dárkové předměty od města Bruntálu. Žena nečekaně získala vstup zdarma pro dvě osoby od wellness centra Bruntál, plavecké brýle ze sportovního obchodu Figura, poukaz v hodnotě pěti set korun od fitness centra Revital fitness a večeři pro dva s láhví vína z restaurace Na Palubě.

„Nesmírně mě těší, že jsme mohli přivítat již stotisícího návštěvníka. Svědčí to o tom, že lidé mají bruntálské wellness centrum opravdu rádi. Věřím, že to nebude trvat dlouho, a přivítáme miliontého hosta,“ řekla manažerka wellness centra Kurfürstová.

Wellness centrum Bruntál otevřeli v Bruntále letos 20. dubna po čtrnáctiměsíční rekonstrukci a přístavbě původního krytého plaveckého bazénu. O akcích, které pracovníci centra pro veřejnost chystají, se dočtete příští týden v týdeníku Region.