Oblíbená akce začne dnes v sobotu 28. července ve 13 hodin na fotbalovém hřišti v Zátoru. Zábavné odpoledne je určeno především nejmenším, pro něž budou připraveny houpačky, kolotoče, skákací hrad, koně, a také soutěže o sladkosti a drobné dárky.

Jedním z organizátorů Eldoráda jsou zátorští dobrovolní hasiči a není divu, že opět představí svoji techniku a všichni zájemci si budou moci vyzkoušet hašení. Nejmenší pobaví se svým vystoupením klaun. Starší návštěvníci, kteří určitě využijí vynikajícího občerstvení, budou moci sledovat čtvrtý ročník recesistického fotbalového utkání. Při něm zátorští muži v dámských nočních košilích a bez bot nastoupí proti silnému celku místních žen, které budou oděny do klasických dresů a na nohou budou mít kopačky. Výsledek utkání není znám, ale je možné, že za pár kapříků se jej tipující předem dozví.

Volná zábava na hřišti bude v případě příznivého počasí pokračovat až do večerních hodin. Organizátoři, kterými jsou obec Zátor, hasiči Zátor a TJ Sokol Zátor zvou na Eldorádo Zátoráky a všechny lidi z celého regionu, kteří se chtějí dobře pobavit.