OSTRAVSKO

Věra Pučová (70) – Ostrava-Svinov

Karel Kotala (82) – Ostrava-Zábřeh

Anna Kušová (93) – Ostrava-Hrabůvka

Eva Hurníková (75) – Ostrava-Hrabůvka

Ján Lasák (84) – Velká Polom

Mária Šoporová (79) – Ostrava-Výškovice

Anna Baldermanová (89) – Ostrava-Zábřeh

Jiří Chovanec (74) – Ostrava-Stará Bělá

Růžena Blaschová (84) – Moravská Ostrava

Jiruška Kajsutrová (89) – Moravská Ostrava

Jozef Varga (82) – Ostrava-Zábřeh

Stanislav Gajdoš (82) – Ostrava-Hrabůvka

Olga Pupíková (81) – Ostrava-Vítkovice

Emilie Dobrovolská (73) – Ostrava-Hrabůvka

Hana Burďáková (76) – Moravská Ostrava

Otton Holeksa (82) – Ostrava-Zábřeh

Milan Nedbalek (72) – Olbramice

Mgr. Jaroslav Kukač (78) – Ostrava-Hrabůvka

KARVINSKO

Vladislav Klimsza (75) – Karviná-Mizerov

Irena Kokotová (75) – Karviná-Mizerov

Štěpánka Imrichová (78) – Karviná–Ráj

Marie Jurasová (89) – Karviná–Ráj

Amalie Reichová (88) - Karviná-Nové Město

Alena Zemanová (72) – Karviná–Ráj

Terezia Baronová (63) – Karviná–Mizerov

Josef Winkler (78) – Petrovice–Závada

Oto Sobala (70) – Dětmarovice

Josef Kühtreiber (68) – Karviná-Mizerov

Ludvík Pavlorek (64) – Havířov-Šumbark

Jindřich Jurečka (87) – Karviná–Mizerov

Ing. Jan Sznapka (90) – Karviná-Ráj

Pavel Vrána (70) – Karviná–Ráj

Anton Mikus (80) – Karviná-Hranice

Zdeněk Zolich (89) - Karviná-Nové Město

Ondřej Gabčo (47) - Havířov-Prostřední Suchá

Růžena Císařová (74) – Havířov-Podlesí

Emilie Jarošíková (92) – Havířov-Město

Werner Bernert (78) - Havířov-Prostřední Suchá

Rostislav Římánek (68) – Orlová-Poruba

Karel Grabiec (87) – Dětmarovice

Magdalena Škodáková (95) – Dětmarovice

Vlasta Šeligová (81) – Orlová-Lutyně

Ján Cmorjak (77) – Rychvald

Marie Nowaková (69) – Orlová

Ing. Jiří Klein (67) – Bohumín-Vrbice

Jiří Klus (81) – Bohumín

Vanda Strýčková (78) – Bohumín

Erika Kempná (77) - Dolní Lutyně

Antonie Šaratová (64) – Orlová

Čeněk Dorda (74) – Bohumín

Vladimír Mikulíček (76) - Bohumín

FRÝDECKO-MÍSTECKO

Petr Haltof (50) – Hrádek

Josef Pieter (88) – Řeka

Anna Suszková (62) – Jablunkov

Ivana Nixová (57) – Jablunkov

Ing. Tomáš Mruzek (78) – Frýdek-Místek

Alois Puczok (58) – Písečná

Vladimír Kohut (75) – Nošovice

BRUNTÁLSKO

Karel Coufal (1951) - Lichnov

Radim Ježík (1963) - Krásné Loučky

František Kolomazník (1948) - Krnov

Marek Kořínek (1983) - Slezské Rudoltice

Emílie Malíšková (1948) - Krasov

Antonín Glabazňa (1947) - Město Albrechtice

Stanislav Křapa (1926) – Krnov

Bohuslav Grabovský (1946) - Krnov