OSTRAVSKO

Pavel Šlíwa (66) – Moravská Ostrava

Marie Stančíková (88) – Vratimov

Jaroslava Klečková (62) – Ostrava-Zábřeh

Lydie Klegová (69) – Ostrava-Petřkovice

Rudolf Míšanec (80) – Ostrava-Hrabůvka

Oldřich Waszut (85) – Slezská Ostrava

Bohuslava Jarošová (91) – Moravská Ostrava

Marie Hrnčířová (79) – Ostrava-Dubina

Ignác Bilík (90) – Ostrava-Michálkovice

Rudolf Míšanec (80) – Ostrava-Hrabůvka

Ing. Josef Menc (68) – Slezská Ostrava

Ing. Milan Hefka (68) – Moravská Ostrava

Františka Kostková (91) – Ostrava-Poruba

Ludmila Majerová (78) – Moravská Ostrava

Jan Kubečka (75) – Ostrava-Hrabová

Růžena Strakošová (90) – Ostrava-Svinov

Jitka Miková (60) – Ostrava-Mariánské Hory

Zdeňka Kubulusová (87) – Ostrava-Poruba

KARVINSKO

Zdeněk Římanek (88) – Karviná–Fryštát

Zdenka Skálová (71) – Karviná-Ráj

Helena Pietraszová (81) – Dětmarovice

Jiří Pavlorek (62) - Karviná-Nové Město

Jiří Tichý (73) – Karviná–Ráj

Ervín Szweda (77) – Karviná–Ráj

Karel Frűhauf (82) – Karviná–Ráj

Jiřina Lysová (81) – Orlová–Lutyně

Alfréd Sojka (71) – Karviná–Darkov

Viktor Franek (62) – Karviná–Ráj

Jan Marec (66) – Karviná–Ráj

Anna Handzelová (86) – Karviná–Ráj

Josef Miškay (69) – Orlová–Lutyně

Štefan Staňo (64) - Karviná-Nové Město

Bohuslav Žigo (50) – Karviná–Ráj

Miroslav Siuda (65) - Louky nad Olší

Jaroslav Kozubek (86) - Karviná - Nové Město

Ela Moronová (78) – Karviná–Fryštát

Anna Vavrová (94) – Orlová-Poruba

Jaromír Kolek (92) – Dětmarovice

Jindřiška Příborská (93) – Karviná–Ráj

Alena Štrublíková (88) – Karviná–Hranice

Roman Malczyk (49) – Karviná-Darkov

Eduard Timko (74) – Havířov-Šumbark

Pavel Trneček (66) – Havířov-Podlesí

Petr Matějček (67) – Havířov-Šumbark

Zdeňka Strnadová (75) – Petřvald

Vilém Gabzdyl (87) - Horní Suchá

Antonie Dlouhá (84) – Havířov-Město

Lenka Vránová (70) – Havířov-Podlesí

Petr Šotek (61) – Havířov-Město

Marie Rouchalová (75) – Havířov-Město

Ludmila Nesládková (88) – Havířov-Šumbark

Oldřich Švachula (59) – Bohumín–Pudlov

Josef Putnoky (89) – Bohumín

Hildegarda Navrátilová (89) – Bohumín-Skřečoň

Miloslav Němec (67) - Český Těšín

Marie Pospíchalová (89) – Bohumín-Vrbice

Ing. Marcela Sedlaczková (66) – Bohumín

Edita Šimunová (79) – Bohumín–Pudlov

Josef Skokan (74) – Bohumín

Pavla Oršulíková (60) – Bohumín

FRÝDECKO-MÍSTECKO

Dušan Habiňák (55) – Jablunkov

Valerie Heczková (86) – Smilovice

Jozef Jopek (86) – Mosty u Jablunkova

Anna Vavřačová (86) – Písek

Miroslav Nieslanik (71) – Bukovec

Marie Jaworiková (77) – Horní Lomná

Pavel Kantor (86) – Návsí

Marie Gazurová (86) – Bukovec

BRUNTÁLSKO

Markéta Hlobílková (1942) - Bruntál

Václav Vávra (1946) - Bruntál

Božena Grenarová (1928) - Horní Benešov

Anežka Šujanová (1933) – Razová

Vladimír Beneš (1944) - Janov

Miloslav Dubový (1942) – Krnov