Podle krnovské věštkyně, kartářky a numeroložky Evy Tomeškové se rok 2011 bude podstatně lišit od toho loňského. „Čeká nás rok velmi proměnlivý, rušný a pestrý, zkrátka strakatý jako papoušek. Bude to všehochuť, takže jen těžko lze pojmenovat společné rysy, které ovlivní nás všechny. Každý si bude prožívat svůj specifický individuální osud,“ shrnula Eva Tomešková naše vyhlídky v roce 2011.

Čeká nás sice od každého něco, ale Eva Tomešková je přesvědčena, že převahu v roce 2011 budou mít pozitivní věci. Všechno dobré i zlé, co nás letos potká, bude součástí velkého regeneračního procesu. Tento proces nebude bezbolestný, ale určitě pro celou společnost uzdravující. „Rok 2011 nám umožní odlišit, co je životaschopné, a co už je nefunkční. Díky tomu dokážeme vše nepotřebné odložit a nechat za sebou, a už se tím dál nezatěžovat. Zbavíme se věcí, které dosud byly příčinou naší nejistoty a nestability,“ zhodnotila naše vyhlídky Eva Tomešková.

Podle ní je letopočet 2011 rokem, který podstatně zvýší náš cit pro spravedlnost. „Dlouhodobá nespokojenost lidí s korupcí už dosáhla svého vrcholu, takže přichází doba, kdy se zase vyplatí hrát fair play. Postupně dojde k oživení a ozdravení ekonomiky, ale u nás na Krnovsku a Bruntálsku se to projeví až v závěru roku 2011,“ prozradila Eva Tomešková, co vyčetla z karet. V našem regionu se podle karet začne v politické a ekonomické sféře stále více prosazovat ženská energie. „V ženské energii hrají významnou roli intuice a emoce. Díky tomu v osobních, obchodních, politických, ekonomických i sociálních vztazích se stále častěji podaří dospět k dohodám, které povedou k rovnováze a stabilitě,“ dodala Tomešková.

A jak vypadá rok 2011 v řeči čísel? Dvojka v letopočtu znamená intuici, emoce, sny a vize. Dvě jedničky nám zase přinesou velkou sebejistotu, dominanci, schopnost prosazení se a také zlepší naše vyjadřovací schopnosti. „Dvě jedničky vedle sebe dokonce mohou vyvolat touhu po dokonalosti. V letopočtu je zajímavá také nula, která je takové okénko do duše, brána pro spojení člověka s vyššími silami.

Nula ovlivňuje působení sousedních čísel, takže například v kombinaci s jedničkou ještě posílí předpoklady pro nezávislost. Nula je symbolem prapůvodní nezničitelné energie, která přechází z jedné formy do druhé, takže nám dává pocit plynutí času. Je podstatou všeho včetně věcí, které jsou pro lidské oko neviditelné. Součet čísel v letopočtu dá čtyřku, která je o hmotných statcích a materiálním zabezpečení,“ doplnila numerologický rozbor Tomešková.

A jak to vypadá v roce 2011 s živly? „Žádné rozsáhlé katastrofální záplavy v našemu regionu sice letos nevidím, ale určitě se vyplatí pokračovat v prevenci. Podstatně větším rizikem letos budou vichřice a sucha. Nesmíme je podceňovat, i když jde o rizika spíš jednorázová a lokální,“ uzavřela Eva Tomešková.