Osmnáctiletá studentka Všeobecného a sportovního gymnázia Bruntál je jednou z dvanácti letošních finalistek. Finálový večer Miss Reneta 2015 se uskuteční v pátek 10. dubna od 19 hodin v Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově-Podlesí.

Finálový večer si nenechají ujít ani hosté, jakými jsou herec Jan Čenský, zpěvačka Leona Machálková nebo bavič Vladimír Hron.

Se soutěžemi krásy už má Renáta Pavlíková zkušenosti. V roce 2002 získala titul Miss Baby, jejím posledním úspěchem kromě soutěže Miss Reneta je účast v semifinále Česká Miss 2015. Studentka má velké množství koníčků, od zumby, orientálních tanců, přes sport až k modelingu. Také ráda peče moučníky a řídí automobil.

Renátin oblíbený citát „S úsměvem jde všechno líp aneb směj se tak, jak dýcháš!" vystihuje její pozitivní přístup k životu.

A to se odráží i v tom, co očekává od případného vítězství v Miss Reneta: „Nové poznatky, zážitky i zkušenosti, setkám se s lidmi, se kterými bych se jinak nepotkala, prostě moc si toho vážím, že jsem ve finále."