Regionální informační portál zajišťující prezentaci měst a obcí odstartoval na začátku dubna další ročník soutěže O nejkrásnější město a obec Čech a Moravy.

Mezi soutěžícími jsou samozřejmě města i obce našeho regionu. Podpořit v soutěži svého favorita jistě uvítají všichni patrioti a dají mu zasloužené body.

Bodování je zcela jednoduché, na adrese www. czregion.cz stačí vybrat zvolené místo a kliknutím přidat hlas. Jako ochranu proti podvodům v hlasování se nově ještě musí opsat uvedený číselný kód.

Dát si tu práci však určitě stojí za to. Letos ceny čekají dokonce na deset vítězných měst a stejný počet obcí. Největší město našeho okresu, Krnov, se loni umístilo na čtvrtém místě v celostátním žebříčku, a to je tedy tentokrát už velká výzva.

Vítězové získají propagaci v médiích, propagační pohlednice, na dobu několika měsíců zdarma grafický banner o městě a další propagační materiály a ceny. V aktuální soutěži však čekají nově dárky i na registrované hlasující. Každý měsíc z nich bude vylosován jeden výherce, stačí řádně vyplnit registrační údaje a už jen klikat.

Výherce, který nasbírá po dobu soutěže nejvíce hlasů, získává nádherný víkendový pobyt pro dvě osoby na dvě noci.

Dita Voznicová