V roce 2014 v Městském divadle Krnov vystoupí Slezské divadlo Opava s pohádkovou operou Antonína Dvořáka Čert a Káča, Simona Stašová, Svatopluk Skopal a další se představí ve slavné italské tragikomedii Filumena Marturano, která je o tom, co vše musí prostá žena podstoupit, aby dostala k oltáři zhýralého boháče.

Dále se na prknech krnovského divadla představí Vladimír Kratina, Dana Homolová, Michaela Dolinová a Filip Tomsa v komedii Zory Kostkové z prostředí českých finančních kauz Z louže pod okap. Dalším představením letošního roku bude komedie Paula Pörtnera Splašené nůžky. Komedii s detektivní zápletkou, kde se detektivy stanou i diváci, představí herci Městského divadla Zlín.

Tragédii Williama Shakespeara Král Lear odehrají herci Slezského divadla Opava. Těšínské divadlo přiveze muzikál Petr Vok, který zachycuje osudy renesančního šlechtice. 
V programu se objeví také představení pražského divadla podle aktuální nabídky.

Cena předplatného je 1000 a 950 korun a vše kolem něj vyřizuje Městské informační a kulturní středisko MIKS na náměstí Míru. Uzávěrka přihlášek je 26. ledna.

Karolína Peřinová