V případě rekonstrukcí bytových domů se zase práce zastavily kvůli tomu, že majitelé bytů nechtěli v obavách o své zdraví vpouštět řemeslníky do bytu. Některé stavby už narazily na problémy s financováním.

Nic z toho se ale netýká obchvatu Krnova, kde stavebníci v březnu odvedli obrovský kus práce. Investor Ředitelství silnic a dálnic ŘSD se jako obvykle pochlubil na videu, k jakému pokroku došlo na stavbě obchvatu Krnova v průběhu "koronavirového" března 2020.

Podle původního harmonogramu má být obchvat Krnova hotový za rok, v březnu 2021. Tento letopočet není jen na informačních bilboardech kolem stavby, ale také ho betonáři při různých příležitostech odlévají do betonu.

Zdroj: Youtube

Zatímco na několika místech už můžeme obdivovat nové betonové mostní estakády, ve čtvrtek 9. dubna dojde na stavbě obchvatu k osazování nosníků také na mostě přes Albrechtickou ulici. Tyto práce budou mít vliv na dopravní situaci na Albrechtické ulici. Aby byl provoz co nejplynulejší, budou zde provoz řídit pracovníci stavby.