Krnovský Elvis v pátek 28. května dorazil na očkování do krnovské nemocnice. Zdravotníkům za vakcínu pfizer poděkoval tím, co umí nejlépe. Zpěvem nestárnoucího slaďáku Love me tender z Elvisova repertoáru.

Krnovský Elvis přiznává, že původně byl odpůrcem očkování, ale na základě tvrdých dat a osobních zkušeností své rozhodnutí změnil.

Pavel Elvis Pavlevský vystupuje jako Elvis Presley od roku 1996.
Krnovský Elvis Presley: Fanynka po mně na památku chtěla propocené boxerky

„Jen letos na jaře mi zemřelo na covid několik kamarádů. Skutečně nešlo o přestárlé či nemocné lidi. To byl hlavní důvod proč jsem se rozhodl naočkovat. Druhým důvodem je rychlejší šance vrátit se k vystupování. Nedávno mi volali promotéři z USA a ptali se, zda jsem očkovaný. Logicky nechci ohrozit sebe ani ostatní,“ sdělil Pavel Elvis Pavlevský.

Umělec, který se svým pojetím Elvise už absolvoval tisíce vystoupení a soutěží po celém světě, už má připravenou garderobu, šperky a brýle pro každou příležitost. Nebylo pro něj těžké vymyslet outfit, jaký by si zvolil skutečný Elvis na cestu do očkovacího střediska.

Ilustrační snímek. Obecní bunkr v Nových Heřminovech je typickým příkladem lehkého opevnění z let 1935 až 1938. V československém pohraničí vznikl tento obranný systém podle vzoru francouzské Maginotovy linie.
Originální dárek? Bunkry řopíky u Horního Benešova jsou k mání za pár tisíc

Přišel v novém kostýmu

Premiérově Krnovanům představil Elvisův slavnostní zlatý pás a prsteny, které si nechal vyrobit v Americe. „Kostýmů mám devět, ale tento je úplně nový. Ještě jsem v něm nezpíval. Kvůli covidu se zatím živím jako taxikář, ale už se moc těším zpátky na vystupování,“ dodal krnovský Elvis.

Sestřička Radka byla překvapená, kdo to přišel na očkování. Jako by dorazil spíš z Gracelandu v Menphisu, než ze sídliště pod Cvilínem. Stříkačku s vakcínou stylově zabodla přímo do tváře Elvise Presleyho, kterého má Pavel Pavlevský vytetovaného na levém rameni.

„Bylo to milé překvapení. Po očkování nám krnovský Elvis zazpíval písničku Love me tender a poděkoval za naši práci,“ uvedla sympatická zdravotnice.