I když jaro klepe na dveře, tak se rozhodl majitel multikulturního centra Silesia Jan Ambra uspořádat první ples Silesie a zároveň poslední ples letošní sezony v regionu. Na akci si pozval známou hudební kapelu Nebratři z Ostravy. Program však bude pestrý a na příchozí čeká nejedno překvapení.

„Přemýšleli jsme, jakým způsobem veřejnost přesvědčit, že to s kulturou a oživením Silesie myslíme vážně. Proto jsme se rozhodli uspořádat ples s pestrým programem,“ řekl Jan Ambra.

Jednu z hudebních přestávek vyplní show Železného Zekona. Nejsilnější muž a držitel několika světových rekordů předvede své umění. Aby mužská část přítomných nebyla ochuzena, vystoupí v programu tanečnice. O půlnoci se bude losovat bohatá tombola a poté co budou rozdány běžné ceny, se slosují všechny vstupenky. Jeden z účastníků plesu získá pravý diamant i s mezinárodním certifikátem. Po půlnoci na pódiu zazáří Kamil Emanuel Gott s hity nestárnoucího slavíka. Zábava by měla končit okolo čtvrté hodiny ranní. Pro všechny přítomné bude připraveno v programu překvapení.

„Naším cílem je, aby se o plese mluvilo v dobrém, a uděláme pro to maximum. Kromě kvalitní hudby, vystoupení Kamila Gotta a show Železného Zekona, je připraveno speciální překvapení. To je však jen pro ty, kteří na náš ples přijdou. Vlastně přijít může každý,“ zakončil majitel Silesie.

Lístky na ples se dají koupit v Turistickém informačním centru na Hlavním náměstí v Krnově. Bruntálský a krnovský deník je mediálním partnerem plesu.