Čtyřiadvacetiletému muži odvaha skutečně nechybí. Za sebou má už první fázi náročných příprav. Před několika týdny prošel konkurzem, pohovorem s psychologem a na detektoru lži odpovídal na několik desítek otázek. Některé z nich odhalily i nepříjemné záležitosti z jeho soukromí.

Natáčení dílu soutěže TV Prima, jehož se má Pepa účastnit, proběhne v úterý 23. září. „Mám tam být v devět hodin ráno. Kdy to odvysílají v televizi, tak to ještě nevím, ale zřejmě během dvou až tří týdnů od natáčení,“ doufá Pepa.

Odpovídat bude znovu na otázky, které mu již byly jednou kladeny. „V té první části, když jsem byl na tom detektoru, mi neřekli, jak to dopadlo. Teď ve studiu mi budou dávat otázky stejné, akorát se dozvím, jak detektor tehdy reagoval,“ vysvětluje soutěžící.

S každou pravdivou odpovědí je soutěžící blíže pětimilionové výhře. Do studia jej mohou doprovázet tři patroni. Pepa volil své nejbližší a to tatínka, bratrance a nejlepšího přítele. „Kolegové v práci mi slíbili, že mi budou držet palce i u nohou. Dokonce si dali moji fotku na nástěnku. Tak doufám, že to pomůže,“ těší se Pepík.

S většími přípravami na natáčení si starosti rozhodně nedělá. „Už jsem odpověděl na vše, takže už ani není na co se připravit,“ konstatuje a dodává: „Přemýšlel jsem, co si mohou říkat lidi, ale teď už mi to je jedno, je to přece můj život.“

Zuzana Pršalová