Začínajícího herce Pepu Poláška z Bruntálu oslovili produkční z České televize s tím, že má mezi 25. a 26. dubnem pokračovat natáčení dokumentárního filmu Cinematerapie režiséra Ivana Vojnára, kde mu přisoudili jednu z rolí.

„Tentokrát se představím jako amatérský fotograf,“ řekl Pepa Polášek. Televize zvolila vybranou akci, diskotéku, kde má o víkendu prokázat své umělecké schopnosti. „Část scén se má točit rovněž ve vlaku nebo v metru. Potřebují sekvenci, jak nasedám a vysedám,“ uvedl Pepa Polášek.

Natáčet se chystá bruntálský herec znovu do českých Štěchovic. Bydlet má v hostinci, který je oblíbeným motorkářským podnikem. Tam proběhne i zmíněná diskotéka. V noci ze soboty na neděli fotí pod dohledem kamer.

O podrobnosti z natáčení se Pepa Polášek podělí v úterním Deníku.

„Při návratu si v neděli hodlám fotit už jen tak pro sebe,“ doplnil Polášek. Všeteční čtenáři jistě uvítají, že televize na svých stránkách spustila speciální stránku, věnovanou dokumentu Cinematerapie.

„Trošku mě překvapilo, že film označují za dokumentární esej, která zkoumá, kde je u člověka ta hranice, kdy je ještě ochoten a schopen mluvit sám o sobě před kamerou a obnažit tak své nitro před senzacechtivým světem,“ uvažoval herec.