Na pódiu vystoupili kouzelníci, tanečníci, hasiči a také cimbálová muzika či krnovsko-opavská skupina Princess – Queen revival.

Po oficiálním zahájení odpoledne se ke slovu dostali krnovští profesionální hasiči, kteří přímo na fotbalovém stadionu předvedli zásah u havarovaného vozidla s použitím hydraulických nůžek. Vozidlo se jim podařilo během pár minut doslova rozložit.

Hned po hrdinech na pódium před stovky lidí předstoupil silák a držitel mnoha světových rekordů Zekon. Světoznámý silák do Lichnova přijel podruhé a jeho show byla opět strhující. Borec si k některým číslům bral muže, krásné ženy i děti. Lidé v tichosti přihlíželi, jak rekordman trhal seznamy, ohýbal železné tyče či si na hlavě nechal rozseknout dubový špalek od jedné půvabné návštěvnice. Vrcholným číslem bylo polknutí několika žiletek a poté polknutí provázku. Po chvilce žvýkání „ostré chuťovky“ vyndal z úst na provázku uvázané žiletky. Při posledním čísle se borec nechal přejet automobilem.

„Je to o tom, překonat tu bolest,“ vysvětlil silák, který se rozloučil stylově: „Mějte se tu všichni báječně. Děcka pořádně jezte, neberte drogy, poslouchejte rodiče a hlavně sportujte.“

Po Zekonovi přišla na řadu ukázka břišních tanců a na pódiu zaujal také kouzelník.

Jedním z dalších vrcholů slavností bylo vystoupení Jiřího Kremsera, světového rekordmana v žonglování. Vynikající sportovec předváděl jedinečné kousky nejen s kopačákem, ale také s ragbyovým míčem, tenisákem, kokosem, rubikovou kostkou, pingpongovým míčkem, hliněnou kuličkou a dokonce i s antiperlí.

Na hřišti se později soutěžilo a po téměř dvou hodinách vynikajícího zpěvu dvojníka legendárního Fredyho byly slavnosti zakončeny ohňostrojem. Taneční zábava pokračovala až do neděle s Dost dobrou kapelou.