Oživili tímto způsobem veřejný prostor promenády mezi obchodním domem Prior a kostelem Sv. Martina. Tato pouliční výstava je současně poslední z instalací, která se v Krnově koná v rámci festivalu Landscape.

Skleníky pro horníky. Takto by měl vypadat projekt simulující různé vegetační pásy na zemi, např. pralesy, savany, pouště či tundry.
19 miliard pro MS kraj: Transparency International upozorňuje na korupční rizika

Je to vlastně souhra náhod, že dočasná galerie vznikla na tak zajímavém místě - na Prioru. Výstava která měla být původně umístěna v okenních otvorech staré krnovské octárny na Mlynářské ulici. Je to prostor za náměstím, kam moc chodců nepřijde. Z technických důvodů by nebylo možné realizovat na octárně výstavu v plném rozsahu, tak padla volba na Prior.

Sanitka, která bude sloužit jako mobilní ambulance, umožní streetworkerům rozšířit terénní služby na podstatně větší spádovou oblast.
Po Krnovsku jezdí mobilní ambulance pro klienty ohrožené konzumací drog

"Malby znázorňují textilní materiály. Jejich vzájemné proplétání a uzlení i string-artová díla pak experimentují s provázky a prýmky. Takto využívají textilní materiál z místních zdrojů k vytvoření originálních kompozic. Doufáme, že se dílka žáků budou líbit a po dobu své životnosti zpříjemní cestu městem," vzkázala za své žáky Zuzana Tihlaříková ze Základní umělecké školy.