Dva sály zcela zaplněné lidmi, tak by se dal charakterizovat sedmý Reprezentační ples města Krnova, který se uskutečnil v sobotu 7. února v paláci Silesia.

Starostové okolních obcí a měst, senátor Jiří Žák, vedení města Krnova, podnikatelé a hlavně Krnované si užívali ples po svém.

Akci zahájila tanečním vystoupením na skladbu Piráti z Karibiku skupina Flash ze Střediska Volného času Méďa, pak již horní sál patřil milovníkům klasického tance. Kromě tanečního orchestru Tep z Ostravy lidé na parketě měli možnost tancovat na známé písně v podání populárního dua Kamélie. Těm se na pódiu líbilo a není divu, že přidali posluchačům i tanečním dvojicím pár písniček.

Spodní sál byl naplněn více mladými lidmi. Kromě skvěle hrající skupiny Showband ze Zlína tam totiž hráli kluci ze skupiny The Backwards. Jejich hity přilákaly na parket téměř všechny návštěvníky plesu z obou sálů. Někteří tančili, jiní zpívali či poslouchali věrné kopie členů nejpopulárnější skupiny všech dob.

„Je to tu perfektní. Moc se mi tu líbí,“ pochvaloval si ples Vojtěch Kročil, který doprovázel svoji krásnou ženu Martu.

Snad každý z návštěvníků plesu si koupil lístky do tomboly. Ceny byly zajímavé. Od lahví alkoholu až po praktické věci do domácnosti. První ceny byly losované ze vstupenek.

Organizátoři plesu jsou spokojeni. „Myslím si, že ples měl dobrou úroveň a lidé se dobře bavili. Ve spodním sále se dokonce prodlužovalo hraní o několik bloků. To, že se lidem nechtělo domů, je dobrou vizitkou všech organizátorů. Za město Krnov chci poděkovat všem sponzorům, kteří přispěli do bohaté tomboly a též všem lidem z organizačního týmu,“ řekla Eva Marková, vedoucí oddělení kultury z Městského úřadu Krnov.