Vítěze čeká mediální prezentace a další propagační ceny. Letos soutěží o ceny i hlasující.

Regionální informační portál zajišťující prezentaci měst a obcí odstartoval na začátku dubna další ročník soutěže O nejkrásnější město a obec Čech a Moravy.

Soutěží města i obce našeho regionu. Svého favorita podpoří jistě všichni patrioti a dají mu body. Bodování je jednoduché, na adrese http://www.czregion.cz stačí vybrat zvolené místo a kliknutím přidat hlas.

Jako ochranu proti podvodům v hlasování se nově ještě musí opsat uvedený číselný kód. Letos ceny čekají na deset vítězných měst a stejný počet obcí. Největší město našeho okresu, Krnov, se loni umístilo na čtvrtém místě v celostátním žebříčku, a to je tedy tentokrát už velká výzva.

Vítězové získají propagaci v médiích, propagační pohlednice, na dobu několika měsíců zdarma grafický banner o městě a další propagační materiály a ceny.

V aktuální soutěži však čekají nově dárky i na registrované hlasující. Každý měsíc z nich bude vylosován jeden výherce, stačí řádně vyplnit registrační údaje a už jen klikat. Hlasující, který nasbírá po dobu soutěže nejvíce hlasů, získává víkendový pobyt pro dvě osoby na dvě noci.

Dita Voznicová