Město Rýmařov se na rýmařovské pracoviště Podhorské nemocnice obrátilo s požadavkem na zajištění dermatovenerologické péče. „Ve spolupráci se Šumperskou nemocnicí, která je také členem skupiny AGEL, jsme požadavku rádi vyhověli a pro pacienty otevřeli tuto novou ambulanci,“ sdělil ředitel Podhorské nemocnice Marián Olejník.

Nová kožní ambulance má přispět k rozšíření spektra péče v regionu. což znamená, že pacienti již nebudou muset dojíždět k vyšetřením do okolních měst. „První den navíc ambulance všem zájemcům nabídne bezplatné vyšetření pigmentových znamének,“ řekla Hana Szotkowská, mluvčí holdingu AGEL. Zájemci se k bezplatnému vyšetření znamének se mohou bez objednání dostavit ve středu 4. května od 13 do 15 hodin.

„Od 15 do 18 hodiny budou probíhat již standardní vyšetření,“ uvedl ředitel Olejník. Kožní ambulance má poskytovat služby pacientům u interní ambulance v budově oddělení ošetřovatelské péče.

Ordinuje se každou středu od 13 do 18 hodin. Zájemci o vyšetření se mohou do ambulance objednávat během ordinačních hodin počínaje 4. květnem v době ordinačních hodin každou středu od 13 do 18 hodiny. Přijít mohou osobně nebo mohou volat na telefonní číslo 554 253 465.