Sdružené zdravotnické zařízení Krnov připravilo po několikaleté odmlce opět společenský ples. Na bál krnovské nemocnice, která letos slaví sto let, se dámy a pánové ve velké večerní mohou vydat v sobotu 25. února od 19.30 hodin do Slezského domova.

Slavnostním večerem bude provázet zkušený moderátor televizních pořadů pro děti a mládež a moravského Radia Čas Roman Pastorek, v hudební produkci se předvedou ostravská kapela Jupiter a Pop Stars (Boney M revival). Otevření plesu bude patřit úspěšné taneční formaci s orientální show Latifah.

Nejen milovníkům tajemna a kouzel se jistě svým programem zavděčí nejúspěšnější iluzionista soutěže Česko Slovensko má talent Jiří Hadaš se svou partnerkou. Samozřejmostí je půlnoční bohatá tombola.

Prodej vstupenek v hodnotě 180 korun zajišťuje sekretariát ředitele od 24. ledna v době od 13 do 15 hodin. Standardní plesovou výzdobu doplní informační bannery a projekce ve vestibulu a propagační kartičky na stolech, informující o stoletém výročí nemocnice. Pořadatelé navíc budou každého příchozího vítat skleničkou sektu a drobnou sladkostí.