Dětský letní tábor se uskuteční mezi 3. a 16. červencem na lesní táborové základně ve Staré Vsi, Žďárském Potoce na Rýmařovsku a je určen jak dětem zdravým, tak také dětem se zdravotním hendikepem. Nemusí jít jen o postižení viditelná, jako je dětská mozková obrna. Na tábor s oblibou vyjíždějí i astmatici nebo epileptici.

Na jedinečný prázdninový stanový tábor nazvaný podle celotáborové hry Za pokladem strýčka Skrblíka se nabízí ještě několik volných míst. Integrovaný tábor pořádá jedenáctým rokem Sdružení rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Eva a jeho klub Klubíčko, zkušený táborový tým slibuje spoustu báječných her, výprav, dobrodružství.

„V ceně tří tisíc šesti set korun je zahrnuto vše včetně úrazového pojištění dětí. Pořádání tábora podpořilo grantem město Bruntál,“ řekla předsedkyně pořádajícího sdružení a také přímá účastnice táboru Alena Kiedroňová z Karlovic. Bližší informace a přihlášky mohou rodiče vyžádat na elektronické adrese klubicko.bruntal@seznam.cz, nebo poštou na adrese SRPZPD Eva, 793 23 Karlovice 353.