Přátelskou atmosféru doprovázela taneční zábava a kulturní vstupy, které si také letos organizátoři do programu připravili.

„Obecního bálu v Dívčím Hradě jsem se zúčastnila již podruhé a opět jsem nadšená. Hudební skupina Troytet byla výborná a bylo mnoho jídla a pití. Na vesnických plesech a bálech je krásné, že se všichni znají a užívají si společně zábavy, ne jako ve velkoměstech, kde se na plese setkávají úplně cizí lidé. Proto už se těším na další obecní bál,“ řekla spokojeně Věrka Bulková z Ostravy.

K tanci a poslechu hrála hudební skupina Troytet z Krnova a lidé se také díky ní bavili v kole až do časných ranních hodin. V doprovodném programu vystoupila taneční skupina Poupata ze Slezských Pavlovic, která sklidila za svou předvedenou choreografii bouřlivý potlesk. Poděkování patří všem sponzorům a partnerům obecního bálu.

Obecní bál se konal za mediální podpory Studia STA o. s. a tak se jej zúčastnil i jeho výkonný ředitel. Přijel se nejen podívat, ale i pobavit se svými přáteli a známými. „Mohu říci, že jsem byl na mnoha plesech, ale tento bál v Dívčím Hradě byl snad nejlepší! Spousta legrace, zábavy a člověk si bez nějakých zábran dokázal zatančit. Lidé jsou milí, přátelští a chovají se k sobě, jako by byli jedna velká rodina. Toto se mi velmi líbí, a proto jsem si také celé Osoblažsko oblíbil,“ přiznal ředitel studentské agentury.

Velká pochvala patří místnímu obecnímu úřadu a všem organizátorům akce, že dokázali pro místní i přespolní připravit tak zábavný večer.

Zdenka Spurná, Radek Vráblík