Vloni se pořádající Motorafani řádně vytáhli, když se jim podařilo rozpoutat velkolepou zábavu pro ty, kteří se přišli do bruntálského Společenského domu pobavit. A letos chtějí na tuto tradici opět navázat, a to ve stylu snad ještě velkolepějším. To znamená, že v sále nebudou ani letos chybět motorky, nádherné ženy a slušná porce tvrdé muziky.

„Druhý motorkářský ples se koná v sobotu 15. března od 20 hodin tam, co vloni. A bude to opět pořádný hukot," slíbil za pořadatele Petr Pier Machů z občanského sdružení Motorafani. Ano, jde o tutéž partu, která organizuje na bruntálském náměstí Míru každoroční motorkářské Vítání jara, které se stejně jako březnový ples setkává s obrovským návštěvnickým ohlasem.

A čeho se dočkají návštěvníci plesu? Skvělé muziky krnovské rockové formace Contract. Jde o revival kapely Kabát. Repertoár tvoří vlastní tvorba a známé rockové písně českých i zahraničních kapel. Zpěvákem je v Contractu Roman Stuchlík, další člen bruntálské motorkářské party Motorafani. Společenský oděv na Motorkářský ples není podmínkou.

Návštěvníci plesu, kteří rozhodně nemusí přijít ve fraku a šatičkách, mohou vyhrávat v tombole ceny za sto tisíc korun. Hlavní cenou je minibike. Programu zahrnuje ukázky džiu-džitsu, soutěže i taneční vystoupení.