"Momentálně vcházím do druhého ročníku na střední zdravotnické škole v Krnově - obor praktická sestra. Do budoucna bych se chtěla dostat na vysokou školu - obor medicína. Nejčastěji se ve svém volném čase, kromě školy, věnuji obecně sportu a svým sestrám - trojčatům," představuje se Karmela Hošková.

Kromě sestřiček - trojčat Anety, Nikoly a Denisy - jí budou držet palce také kamarádi, spolužáci a fanoušci. Už jí fandili v dubnu, když se stala čerstvou držitelkou titulu Miss OK Internet. Soutěž Miss OK neboli Miss opravdové krásy je soutěž středoškolaček z celé republiky.

Psali jsme již dříve:

Podobná k nerozeznání jsou si tato krásná trojčata původem z Krnova. Na fotografii jsou zleva Nikola, Denisa a Aneta. Všechny slečny oslaví ve středu pětadvacáté narozeniny.
Krásná trojčata slaví dvacet pět let

Karmela Hošková se ve volném čase kromě sportu věnuje také svým životním láskám: psům a koním. "Několik let dělám gymnastiku a jezdím na koních - to už pro mě není jen sport, ale citové pouto. Také často chodím na procházku se svými psy. Mým cílem je být samozřejmě zdravá a šťastná. Jedním z mých dalších, větších cílů, je založit si útulek, kde bych pomáhala zvířatům, trávila s nimi čas a dělala je šťastnými," představila se finalistka Miss Reneta 2023 Karmela Hošková ve svém medailonku.

Karmela Hošková z Města Albrechtic je čerstvou držitelkou titulu Miss OK Internet 2023. Je stejně bezprostřední na soutěžích krásy jako ve výběhu u koní.
Karmela z Města Albrechtic je středoškolskou Miss OK, podle hlasování na webu

Narodila se ve znamení štíra, svým založením je extrovert. "Vše, co si usmyslím, bych chtěla hned a nevzdávám se, což neberu jako špatnou vlastnost. Takže si myslím a doufám, že se splněním mých snů nebude problém. Ráda poznávám nové lidi. Baví mě se pohybovat ve světě modelingu, ráda bych dokázala ukázat to, že ne každá modelka musí mít dokonalé míry, aby něčeho v modelingu dokázala a někam to dotáhla - vnímám totiž velké problémy se sebevědomím holek v dnešní době," představuje se Karmela Hošková s tím, že dokáže být současně pokorná i cílevědomá. K dalším kladným vlastnostem patří přívlastky jako ochotná, vděčná, pracovitá, hodná, vstřícná…

"Vždy se snažím dělat vše proto, abych dokázala pomoct druhým lidem a viděla je se smát. Samozřejmě uznávám, že i já, jako každý, má své záporné vlastnosti, ale snažím se, aby byly co nejméně viditelné," doplnila Karmela Hošková s tím, že nejdůležitějších věcí v jejím životě je milující rodina.

Tereza Chlebovská díky titulu I. vicemiss Reneta 2010 získá soubor fotografií vytvořený profesionálním fotografem, takzvaný modeling book, se kterým se může ucházet o zakázky v různých modelingových agenturách.
Studentka gymnázia Krnov se stala I. vicemiss Reneta 2010

Krnované si jistě vybaví, že v roce 2010 svým půvabem na studentské soutěži Miss Reneta studentka krnovského gymnázia Tereza Chlebovská. O pár let později zvítězila na České Miss 2021, postoupila na Miss Universe, nastartovala úspěšnou kariéru v modelingu a provdala se za fotbalistu Pavla Kadeřábka. Shodou okolností se jí v červnu 2023 narodil syn Jáchym. Doma už má dcery Emu a Elvu.