Televizní moderátorka a modelka Michaela Ochotská se narodila 18. prosince 1984 v Bruntálu, takže slaví narozeniny v adventním čase. Možná proto v tomto období dárky nejen přijímá, ale také sama rozdává.

V pondělí na novorozeneckém oddělení krnovské nemocnice předala pleny pro miminka. Nyní se do krnovské nemocnice vrátila, aby obdarovala malé pacienty také na Dětském oddělení Sdruženého zdravotnického zařízení Krnov. V nemocnici se představila jako ambasadorka bruntálské organizace Helpin, jež se zaměřuje na pomoc maminkám v nouzi a samoživitelkám.

Známá moderátorská tvář televize Nova při druhé návštěvě přivezla pro dětské oddělení čtyři obří polštáře s potiskem od společnosti Sablo. Děti na nich budou sedět či odpočívat v nemocniční herně.

„Dětské oddělení krnovské nemocnice je jediné v našem regionu. Navíc ho znám z vlastní zkušenosti. Byla jsem zde pár dní s nemocným synem. Personál byl moc milý a i prostředí krásné. Proto jsem ráda, že krásné polštáře od Sabla využijí k odpočinku právě dětští pacienti,“ prozradila Michaela Ochotská.

Primář dětského oddělení Ondřej Klapec byl potěšen darem i vzácnou návštěvou: „Je to od paní Ochotské velmi milé, že naše oddělení podporuje takovým způsobem. Moc jí za to děkujeme.“