S Reyem Korantengem, s nímž bude zprávy uvádět, ale nepracuje poprvé. Michaela už je zkušená profesionálka, se svým kolegou se sešla například při společném moderování volby Miss Europe Junior Czech 2007 v Hradci Králové (na snímku).

Michaela Ochotská ve druhém ročníku Obchodní akademie a Střední zemědělské školy v Bruntále přestoupila na Obchodní akademii v Praze. Nyní studuje Vysokou školu veřejné správy a mezinárodních vztahů – obor diplomacie. Od malička se věnovala tanci, právě kvůli lepšímu uplatnění odešla do Prahy. Absolvovala moderátorskou školu, uváděla počasí na kabelové televizi a moderovala příležitostné akce. Věnovala se i zpěvu, ale nakonec ji zlákalo herectví. Vystupovala v muzikálu Pokrevní bratři, malou roli získala v nové bondovce Casino Royal, a především ji proslavila role Ediny Krásové v seriálu Pojišťovny štěstí.

Premiéru v Televizních novinách si Michaela Ochotská shodou okolností odbývá den před svými čtyřiadvacátými narozeninami. Míšo, všechno nejlepší, držíme ti palce!