Do středy 5. května je najdou lidé na ulicích Jungmanova, Šrámkova, E. Krásnohorské, Vančurova, I. Olbrachta, Neumannova, Hybešova, Nezvalova a Janáčkova.

Od středy 5. do pátku 7. května se mohou do úklidu pustit obyvatelé ulic Uhlířská, Dělnická, Horní, Tř. Obránců míru, U Rybníka, Dolní a Šmilovského.

Od pátku 7. do pondělí 10. května mohou kontejnery využít lidé na ulicích Rýmařovská, Dlouhá, Osvobození, Pionýrská a Chelčického – garáže.

Od pondělí 10. do středy 12. května budou kontejnery v ulicích Družební, 9. Května, Jaselská, Jiráskova, Jesenická, Sukova, E.Beneše, Požárníků a Partyzánská. Kontejnery budou přistaveny vždy první den dopoledne a odvezeny třetí den dopoledne.

Mimo to se mohou lidé po celém městě zbavit tento týden i listí, suchých větví, vyhrabané trávy a dalšího bioodpadu ze svých zahrádek. Hromadný odvoz proběhne ve čtvrtek 6. a pátek 7. května.

Stačí složit bioodpad na sběrném místě, nesmí být však v žádném případě smíchán s komunálním či jiným odpadem, v takovémto případě by nebyl odstraněn.