Během své návštěvy Moravskoslezského kraje si Maxa našel čas, aby zpříjemnil odpoledne pacientům bezmála hodinovým vystoupením.

„Martin Maxa je nejen oblíbený zpěvák, ale také ambasador jízdy veteránů Trofeo Niké, na kterých jsme se několikrát setkali. Jsem opravdu rád, že jsme měli možnost díky jeho manažerce Marcele Rotter a starostce Města Albrechtice Janě Murové domluvit toto krásné a milé zpříjemnění adventního času pro naše pacienty, “ uvedl ředitel krnovské nemocnice Ladislav Václavec.

Zpěvák Martin Maxa na zámku Linhartovy obdivoval Bentley, vzpomínal na loňské Trofeo Niké a koncertoval s operní pěvkyní Andreou Kalivodovou ve vyprodaném sále. 15. dubna 2023
Radost na zámku v Linhartovech: s Martinem Maxou a veterány Trofeo Niké

Koncert v doprovodu houslistky Jolany a kytaristy Tomáše zaplnil společenskou místnost nemocnice ve Městě Albrechticích. Někteří pacienti na koncert zpěváka, kterého dosud znali jen z televize, vyhlíželi dlouhé desítky minut před plánovaným začátkem koncertu, aby si zajistili místa s nejlepším výhledem.

„Jsme velmi vděční za to, že k nám pan Maxa zavítal. Léčba na lůžkách následné péče je zdlouhavá a složitá a našim pacientům podobné zpestření běžného dne udělá obrovskou radost. Navíc, jak známo, hudba také léčí,“ poděkoval za pacienty primář Marek Šťastný.

Rozsvícení vánočního stromu na náměstí ve Městě Albrechticích provázel jarmark. 24.11. 2023
Za kolik byl svařák a trdelník? Ve Městě Albrechticích rozsvítili vánoční strom

Vánoční poutákVánoční poutákZdroj: Redakce

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz, příspěvek doplňte prosím o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste. Děkujeme!