Původní zpráva: Ve středu 3. června oznámila mužovo zmizení policistům. K poslednímu dubnu prý skončil pracovní poměr v mladoboleslavské škodovce a od té doby o sobě nepodal žádné zprávy.

„Mobilní telefon má vypnutý. Nenalézá se ani na ubytovně či jiných známých místech Mladé Boleslavi,“ řekla k pohřešování bruntálská policejní mluvčí Pavla Tušková. Sergej Gajdoš se nepohybuje ani v místě trvalého pobytu na adrese Rýmařovská 1258 v Bruntále. Policisté po něm pátrají celostátně od čtvrtku 4. června.

Pohřešovaný se narodil 21. ledna 1966, má hubenou postavu, vysoký je mezi 165 a 170 centimetry. Oči má modré, vlasy hnědé, nosívá vousy, takzvané strniště. Vypadá na 43 až 46 let, přičemž strážci zákona upozorňují, že se jeho vzhled mohl oproti zveřejněné fotografii mírně změnit. „Jakékoliv poznatky k současnému pobytu pohřešovaného Sergeje Gajdoše příjme kterákoliv policejní služebna, případně je možno telefonovat na linku 158 nebo přímo bruntálským kriminalistům na telefon 974 731 336,“ požádala veřejnost mluvčí.