Vysokou úroveň měl Reprezentační ples obce Leskovec nad Moravicí, kam organizátoři pozvali jako hlavní hvězdu večera skvěle vypadající popovou divu Leonu Machálkovou a její band. V zaplněném sále Obecního domu si lidé část zpěvaččina vystoupení užívali jako koncert, pak se ale vydali houfně na parket. Leona Machálková hnána posluchači a zaplněným tanečním parketem zpívala své největší hity. „Jste báječní,“ říkala zpěvačka k lidem, kteří se odvázali.

Nespoutaná atmosféra plesu pokračovala i po koncertu Leony Machálkové, kdy se o muziku v sále postarali Opavští hudci.

Nechyběla ani tombola a lístky byly během pár minut vyprodány. První cenou byl zájezd pro dvě osoby a ani ty další nebyly k zahození. Šest set lístků přinesl starosta obce Soběslav Sedláček v hliněném hrnci. „Která z půvabných dam přijde vytáhnou první lístek,“ tázal se první muž obce. Odvážlivkyně, která se vydala losovat, netušila, že právě první cenu vytáhne sama sobě. Losování však bylo regulérní a vítězové tomboly měli z cen patřičnou radost.

„Chci poděkovat všem sponzorům, kteří přispěli do tomboly a vám za to, že jste si lístky zakoupili. Rozhodli jsme se, že výtěžek dvanáct tisíc korun věnujeme Slezské Diakonii v Krnově,“ zakončil losování Soběslav Sedláček.

Po tombole zábava v sále pokračovala až do ranních hodin.