Proto se obec rozhodla v rámci modernizace přistoupit také k rekonstrukci elektrorozvodů. Do sálu bylo instalováno dvanáct svítidel, na pódium šest, a další nad bar a na schodiště.

Díky finanční podpoře kraje přes 232 tisíc korun má sál i další místnosti pro pořádání kulturních akcí kvalitní osvětlení.

Pietní akt u památníku před gymnáziem k připomenutí 101. výročí vzniku samostatného československého státu.
Krnov si připomněl 101. výročí založení Československa

Vše bylo provedeno odbornou firmou. Nově instalovaná svítidla nyní zajišťují osvětlení minimálně 350 luxů. Jelikož je součástí osvětlení i osvětlení nouzové, splňuje požárně-bezpečnostní předpisy.

Osvětlení je vhodné pro pořádání delších akcí typu konference nebo školení díky možnosti nastavení intenzity a barvy osvětlení spolu s dostatečným nasvícením místností, po kterém nebolí oči.

Lávka spojující Krnov a Kostelec.
Měsíce čekání na opravu zavřené lávky? Projektant prý nestíhal

Tímto projektem byla završena obnova vnitřního vybavení a zázemí kulturního domu a přilehlých prostor. Díky investicím v posledních letech nyní už kulturní dům v Dívčím Hradě splňuje všechny požadavky na moderní, funkční a příjemné prostředí pro pořádání konferencí, svateb, narozeninových oslav a setkání místních občanů či místních spolků a podnikatelů, mládeže i seniorů.