Dokonce i ti, kdo pořad Výměna manželek běžně nesledují, ve středu večer přepnuli na Novu. Zpozorněli, když v upoutávce poznali krnovské tetovací studio.

„Už jste holky viděly ukázky z dnešní Výměny manželek? Víte, že je tam bude tetovat Roman Kovařík ve svém salonu?" poznala známé místní prostředí pozorná divačka a podělila se o svůj postřeh v jedné z krnovských facebookových skupin.

„Ano, sdílíme to, těšíme se," zaznělo v odpovědi. A tak diváci zvědavě zasedli k obrazovkám a čekali, co uvidí.

Výměna manželek z Bruntálu

Díl, který byl odvysílán tento týden, se natáčel už loni v září v Bruntále a také v Krnově, kam si aktéři zajeli na výlet.

Nebyl to jen tak obyčejný výlet. Jeho cílem bylo tetovací studio, protože „vyměněná manželka" Míša si přála, aby oba ona i její desetidenní partner měli na natáčení památku.

U krnovského tatéra Romana Kovaříka si proto objednali vytetování loga pořadu Výměna manželek.

Co na takový nápad říkal samotný tatér Roman Kovařík? „I v televizi bylo slyšet, jak se jich ptám, jestli si to opravdu dobře rozmysleli. Říkal jsem jim, že tetování je rozhodnutí na celý život a že s odstraněním bývají problémy. Jim to ale přišlo jako dobrý nápad.

Já osobně jsem si myslel, že je to kravina, nechat si vytetovat zrovna logo Výměny," vzpomínal Roman Kovařík na svou práci před kamerou. Reality show Výměna manželek rozhodně nepatří k jeho oblíbeným televizním pořadům.

Slyšet byl, viděn být nechtěl

„Ve středu jsem se na Výměnu podíval, poprvé v životě. Jinak mě ten pořad nezajímá, je to úplně mimo mé zájmy," doplnil krnovský tatér, který se o natáčení dozvěděl asi den dopředu.

„Domlouvala to taková akční žena, asi režisérka. Já jsem nechtěl, aby mě tam bylo vidět v záběru, což dodrželi," uzavřel krnovský tatér Roman Kovařík.

Nad nápadem tetování loga do kůže se pozastavila v diskusi na stránkách Výměny manželek také Slavěna. „Míša má opravdu ráda loga, když jí zarostlo logo Algidy na hlavě, nechala si na ruce vytetovat logo Výměny manželek. No, nic proti gustu," napsala Slavěna, která ohodnotila také druhou manželku.

„Verča mě mile překvapila zdravou sebekritikou: Pračka je chytřejší než já," ocenila přístup vyměněné manželky divačka Slavěna.

Na facebooku se v diskusi o pořadu objevily také obavy, že tento díl, zobrazující prostředí ubytovny, šestadvacetiletou matku čtyř dětí různých otců, může někdo vzít jako vizitku našeho regionu. Tato reality show má sledovanost kolem milionů diváků ze všech koutů republiky.

Vizitka Bruntálska?

„Dělají o Bruntálsku krásný obrázek. Ach jo, pak se nedivím, že si každý pak myslí, že tam bydlí jen samí exoti," napsala na facebooku Iva. „No co, Bruntál je poslední dobou televizní hitovka: v Comebacku popsali Bruntál jako černou díru, kam se jezdi pouze se samopalem na ochranu. Drsný kraj drsní lidé," reagovala Krnovanka Marta.

„Tak slečnu z Albrechticka nepřekoná snad nikdo," uklidnila všechny další uživatelka, narážejíc tak na jiný díl Výměny, který představil hygienické návyky vyměněné manželky z Jindřichova.

Gabriela Mathiasová