Vstup krnovského informačního centra do soutěže byl poměrně úspěšný a také nyní se podle současného stavu hlasování drží na předních příčkách hodnocení.

Hlasujícím jsou na stránkách www.denik.cz položeny hned dvě otázky. Před zvolením svého favorita musí první odpovědět: „Ve kterém informačním centru vám poskytli nejprofesionálnější služby?“ Druhá část obsahuje otázku: „Které centrum na vás působilo nejlépe?“

Krnov šlape na paty i větším městům

Krnovské Turistické a informační centrum se může pyšnit nejen první příčkou v soutěži pro Moravskoslezský kraj v obou kategoriích, ale také umístěním do první pětky v celé republice.

Podpořte Krnovské infocentrum také Vaším hlasem!

Krnov tedy velice těsně bojuje s velikány, jako jsou Karlovy Vary či Cheb. „Za umístění jsme moc vděční. Snažíme se návštěvníkům poskytovat co nejvíce kvalitní služby a hlavně dostatek informací,“ sdělila Deníku vedoucí Turistického a informačního centra Markéta Mintálová.

Celá soutěž trvá od 9.září do 15.října, kdy dojde k vyhlášení výsledků. „Budeme rádi za každý hlas, který nám spokojení zákazníci pošlou,“ dokončila Markéta Mintálová. Na konci celé soutěže Deník udělí dva certifikáty v každém kraji dvěma infocentrům, která se budou moci pyšnit svojí výjimečností.