Ze spádové oblasti nemocnice byli pozvaní představitelé okolních měst i obcí. Všichni se sešli v pátek 15. září. Zaplnili celý areál heliportu krnovské nemocnice.

Oslavu doprovázela dobrá nálada stovek přítomných návštěvníků, a také počasí se vydařilo. Kulturní program zahájila herečka a zpěvačka Sára Milfajtová. Známá je například ze seriálů ZOO či Slunečná nebo z pěvecké televizní soutěže Hlas Česko Slovenska.

Slavnostní otevření operačních sálů krnovské nemocnice po celkové modernizaci. 10. května 2023
Krnovská nemocnice otevírá špičkové operační sály

Na pódiu ji vystřídala žena mnoha profesí – automobilová závodnice, herečka, zpěvačka, skladatelka a tanečnice Olga Lounová. Několikrát se vydala s mikrofonem přímo mezi posluchače, aby je svou energií zvedala ze židlí.

Hlavní hvězdou večera byla dnes již legendární východoslovenská kapela NO NAME. Jejich skladby jako Prvá, Žily, Čím to je, Ty a tvoje sestra, stejně jako další hity, roztančily i rozezpívaly publikum.

Jednodušší postup obejdnání a kratší čekací doba jsou cílem nových online kalendářů v Podhorské nemocnici.
Na odborné vyšetření v nemocnici se dá objednat online. Zkrátí se i čekací doba

O příjemné zakončení večera se až do půlnoci starali talentovaní muzikanti ze skupiny PusToff. „Dnešní oslavou jsme chtěli připomenout významné jubileum, které naše nemocnice slaví. Hlavně chceme poděkovat všem současným i bývalým zaměstnancům. Ne krásné budovy a moderní vybavení, ale právě naši obětaví zdravotníci jsou to nejcennější, co nemocnice má," okomentoval akci ředitel krnovské nemocnice Ladislav Václavec.