V hledišti už zbývá posledních pár volných míst, většinou až vzadu na balkonu. Shodou okolností minulý týden slavila v Krnově čtyřicet let existence metalová kapela Arakain, ve které Lucie Bílá zpívala v osmdesátých letech, na začátku své umělecké kariéry.

Koncert Lucie Bílé v Krnově
Kdy: 4. listopadu od 19 hodin
Kde: Městské divadlo Krnov
Vstupné: 990 až 1190 Kč

Díky svému mimořádnému talentu, humoru a bezprostřednímu vystupování se Lucie Bílá řadí mezi nejoblíbenější osobnosti. Je mnohonásobnou držitelkou prestižních ocenění - televizních Cen TýTý, Českého slavíka, Cen akademie populární hudby a mnoha dalších. Její hlas je jedinečný, expresivní a plný emocí, které dokáže přenést na své posluchače zejména v doprovodu klavíru.

Státní svátek 28. října 2023 v krnovském klubu Kofola provázel Lovecký úplněk s Jupiterem, noc prodloužená o hodinu a koncert AC/CZ.
Dlouhá noc v Kofole: úplněk zářil nad koncertem AC/CZ

Recitál Lucie Bílé plný nádherných hitů a vtipného povídání nabízí v Krnově jako obvykle doprovodí klavírista Petr Malásek. „K hvězdám XV. Ročníku Krnovských hudebních slavností patřila zpěvačka Lucie Bílá a klavírista Petr Malásek, skupina Olympic, zpěvačka Dara Rolins,“ zapsal kronikář města Krnova v roce 2016. Také v předchozích letech figuroval Krnov v programu turné Lucie Bílé. Krnované ví, že se zase mohou těšit na známé hity, pár neobehraných novinek, ale především vtipné vyprávění, které odráží zpěvaččinu bezprostřednost, laskavost a člověčenství.