Pan Komínek je stále velmi aktivní. Ve svých 95 letech se mu splnilo přání podniknout vyhlídkový let z krnovského letiště a podívat se z výšky na Jeseníky a Slezskou Hartu.

Mezi gratulanty, kteří mu přišli popřát vše nejlepší ke stým narozeninám, byli také místostarostka Krnova Monika Dudová, ředitel domova František Fojtík, Růžena Feketová z Aktivu pro občanské záležitosti města Krnova i zástupkyně České správy sociálního zabezpečení, která oslavenci předala přání od ministra práce a sociálních věcí.

Obdivovali, že stoletému Karlu Komínkovi nedělá problém práce s počítačem. Stále holduje detektivkám a při povídání s gratulanty přidal pár historek ze života.

Vyhlídkový let nad Krnovskem si přál Karel Komínek z krnovského domova pro seniory. Přání se mu splnilo díky projektu Ježíškova vnoučata.
Ježíškova vnoučata splnila přání seniorům

Když Karel Komínek před pěti lety zatoužil proletět se nad Krnovem, přání mu splnila vánoční iniciativa kolem projektu Ježíškových vnoučat. Ta je zaměřená na plnění vánočních přání seniorům.

„Pan doktor Komínek byl úžasný společník. Vůbec nevypadá na svůj věk. Krásně jsme si popovídali u kafíčka. Má smysl pro humor. Byla jsem moc ráda, že počasí vyšlo a byla spokojenost na všech stranách. Chtěla bych moc poděkovat panu Smičkovi z aeroklubu v Krnově za ochotu splnit toto přání,“ shrnula Ježíškova vnučka Monika Zemanová své setkání s Karlem Komínkem, když mu bylo 95 let.

Vyhlídkový let nad Jeseníky a Slezskou Hartou tehdy pilotoval Martin Ryž.


Fotogalerii z vyhlídkového letu lékaře Karla Komínka při příležitosti jeho 95. narozenin najdete zde: