O zajímavý program se postarají motorkáři z českého motoklubu Road 146 a jejich němečtí kolegové z Holy Riders. Na programu nebude chybět soutěžní klání v netradičních disciplínách, ve kterých jistě nebude nouze o adrenalin. Motorkáři umožní zájemcům svezení na svých silných strojích a zajímavé budou určitě také příběhy ze života motorkářů.

Na děti čeká soutěžní okruh se zajímavými cenami i nejrůznější atrakce jako kolotoč, trampolína či skákací hrad. Starší mládež si přijde na své odpoledne a k večeru, kdy jsou na náměstí připraveny dva rockové koncerty. Vystoupí zde kapely Bouda Psova a Runaway a také zde proběhne již dost extrémní soutěž Hec Boj. Vrcholem dne bude večerní Fireshow v podání skupiny ExtremeFlamers a malá ochutnávka DrummBass z dílny krnovského nízkoprahového klubu Nautilus.

„Organizátory akce jsou krnovské církve, především křesťanské společenství a českobratrská církev evangelická. Na plný plyn proběhne i za přispění dalších církví a neziskových organizací, které chtějí tímto způsobem zpříjemnit lidem přechod z dovolených a prázdnin do nastávajícího pracovně-školního maratonu. Podle kalendáře by mělo být babí léto, takže doufáme, že nám to vyjde,“ uvedl Petr Studnička za Křesťanské společenství Krnov.